Gdzie zrobić sklep i stronę www?

Gdzie zrobić sklep i stronę www?

Ewa Krajewska
strony internetowe opole

Przyszłość firm tkwi w sile internetu i mediach społecznościowych. Dobra identyfikacja wizualna firmy to podstawa w kreowaniu wizerunku firmy na rynku. Powoli odchodzi się od tradycyjnych sposobów reklamowych. Nowe media nie wyparły tradycyjnych, ale zastąpiły je w działaniach marketingowo-reklamowych.

Strona www to podstawa każdej firmy

redMustang Agency to zespół specjalistów, którzy stworzyli responsywną stronę www dla mojej siostrzenicy Kamili z Opola, która zajmuje się flower boxami. Dowiedziałam się, że strony responsywne to takie, które spełniają wymagania wyszukiwarek i dopasowują się do wielkości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. W obecnych czasach, bez strony www ani rusz! Strona internetowa jest niczym wizytówka. Moja siostrzenica Kamila zrezygnowała z papierowych wizytówek i postanowiła zainwestować w stronę internetową. Opłaciło jej się to. Decydując się na stronę www, bardzo ważna jest oprawa graficzna, treść, a także optymalizacja – aby strona www była jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej. Tym wszystkim zajmuje się redMustang Agency. Poza stworzeniem strony internetowej, redMustang oferuje kompleksowe działania wizerunkowe – od stworzenia marki od podstaw po kreowanie wizerunku firmy w internecie i nie tylko. Razem z siostrzenicą śmiejemy się, że dla ekipy z redMustang Agency dystans nie ma znaczenia, bo firma świadczy usługi na najwyższym, wręcz światowym poziomie.

Kompleksowy sklep internetowy

Projekty sklepów internetowych mają się podobnie do stron internetowych. Sklepy internetowe w redMustang Agency tworzone są od podstaw po wdrożenie i obsługę sklepu internetowego. Kamila powiedziała, że klienci mają do wyboru różne pakiety, które pozwalają na obsługę sklepu przez specjalistów. Początkowo Kamila próbowała sama zajmować się sklepem, ale dzięki stronie www sprzedaż w jej sklepie znacznie wzrosła i musiała zlecić obsługę sklepu www specjalistom. Wybrała firmę redMustang Agency.

Oferta redMustang Agency

W ofercie tej agencji znajduje się znacznie więcej działań marketingowo-reklamowych niż tworzenie stron www czy sklepów. Firma specjalizuje się w kompleksowym budowaniu wizerunku firmy. W ofercie agencji znajdują się również odrębne działania marketingowo-reklamowe takie jak copywriting, storytelling, pozycjonowanie stron, Google AdWords, social media, newsletter oraz inne szeroko pojęte działania marketingowo-reklamowe. Firma specjalizuje się zarówno w działaniach internetowych, jak i w outdoorze. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla zwolenników tradycyjnej reklamy.

Postaw na redMustang Agency z Opola i nie martw się o przyszłość swojej firmy. Zapraszam Cię do zapoznania się z artykułem o składzie opału Robix, którego stronę www wykonała właśnie agencja redMustang Agency.

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz