Promocja w Studio Relax – Solarium za 1 zł!

Promocja w Studio Relax – Solarium za 1 zł!

Ewa Krajewska
solarium opole studio relax

Gdy na dworze zima, szarości i topniejący śnieg mamy propozycję, która pozwoli wam przetrwać „byle do wiosny”. Nie musicie jednak kupować drogich biletów, spędzać wielu godzin na lotniskach i w samolotach. Wystarczy wizyta… w solarium, by naładować swoje akumulatory i zrelaksować się w promieniach słońca. Z pomocą przychodzi nam Studio Relax Care&More w pod opolskiej Kępie.

Studio Relax Care&More na zimowe chłody proponuje wyjątkową promocję. Tylko teraz minuta spędzona w solarium kosztuje 1 zł! Obok tak wyjątkowej promocji nie można przejść obojętnie. Poprawa samopoczucia to tylko jeden z plusów opalania. Po sesji z przyjemnym ciepłem stajemy się pełni energii i zapału do codziennych spraw. Dodatkowo nasza skóra zyskuje przyjemny karmelowy odcień, który z pewnością dodaje nam uroku.

Myliłby się jednak ten, kto pomyśli, że Studio Relax Care&More to tylko solarium. To wyjątkowe studio pełne profesjonalnych zabiegów, wśród których zarówno panie, jak i panowie znajdą coś dla siebie. Jednym z nich jest zagęszczanie rzęs metodą 8D (Volume Lashes 8D). Studio Relax Care&More jest jedynym w okolicy salonem kosmetycznym wykonującym zabiegi tą metodą. To wyjątkowa propozycja przeznaczona dla kobiet pragnących się cieszyć naturalnie wyglądającym, a jednocześnie mocno zagęszczonym spojrzeniem. Dla panów salon przygotował usługi fryzjerskie w rewelacyjnych cenach. Każdy z pewnością z przyjemnością skorzysta z propozycji masażu gorącymi kamieniami. Ten odprężający zabieg pozwoli zapomnieć o codziennych problemach i na chwilę przenieść się na egzotyczną wyspę pełną słońca i szumu fal.

Kontakt:

Studio Relax Care&More

Kępa, ul. Luboszycka 35

tel. 720 263 350

www.studiorelax.opole.pl

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz