Jaki dostawca ekogroszku w Opolu jest najlepszy?

Jaki dostawca ekogroszku w Opolu jest najlepszy?

Ewa Krajewska
ekogroszek opole

W jednym z ostatnich artykułów pisałam o niezawodnej firmie zajmującej się handlem węglem – Robix – Czorny Diament Wśród Opału. Moja sąsiadka, Pani Sylwia, poleciła mi wówczas Robix jako dostawcę węgla, jednakże nie każdy z nas jest zwolennikiem samego węgla. Ostatnimi czasy bardzo popularny stał się ekogroszek. Dowiedziałam się, że w ofercie Robix znajduje się również wysokiej jakości ekogroszek.

Ekogroszek najlepszy na długą zimę

W tym roku zima trochę przytrzymała, dlatego postanowiłam skorzystać z usług Robix, zamawiając ekogroszek. Dowiedziałam się, że firma Robix z Opola, posiadająca kilkuletnie doświadczenie w handlu węglem, oferuje najwyższej jakości materiał opałowy z polskich kopalni. Znajdujący się w ofercie ekogroszek charakteryzuje się najwyższą jakością, a dostawca gwarantuje satysfakcję użytkowania. Ekogroszek ze składu Robix to paliwo cechujące się niską spiekalnością RI<5. Ekogroszek swoją popularność zawdzięcza opłacalności. Jednakże, aby napalenie w piecu ekogroszkiem było opłacalne, musi on spełniać pewne kryteria.

Jakość ekogroszku z Opola

Ekogroszek ze składu węgla Robix w Opolu charakteryzuje się odpowiednią kalorycznością, spiekalnością, a także zawartością wody i siarki oraz innych substancji niepalnych. Granulacja ekogroszku, ze składu opału Robix, wynosi 5-25 mm, a jego kaloryczność wynosi mniej niż 26 MJ/KG. Zawartość popiołu w ekogroszku Robix stanowi maksymalnie 8%. Firma Robix z Opola oferuje darmowy test ekogroszku, dowożąc paliwo do domu klienta. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ nie wszyscy są jeszcze przekonani do ekogroszku. Pozwala to klientom zapoznać się z paliwem. Ponadto ekogroszek dostarczany jest bezpłatnie i lokowany we wskazanym pomieszczeniu.

Skład opału Robix stawia na jakość, dlatego też ekogroszek znajduje się pod przykryciem i jest chroniony przed opadami i złymi warunkami atmosferycznymi. Robix stawia na satysfakcję, dlatego oferuje ekogroszek, który zapewni bezpieczne ciepło oraz komfort. Wybierając ekogroszek, ze składu opału Robix w Opolu, możesz cieszysz się ciepłem przez cały sezon. Jestem bardzo zadowolona z ekogroszku, który wybrałam, dlatego bardzo Wam go polecam!

Kontakt:
Skład opału – Robix – Czorny Diament Wśród Opału
Ul. Brynicka 3
46-024 Łubniany
535 590 444
www.czornydiament.pl

Zapraszam Was do zapoznania się z fanpage firmy, a także zachęcam do zapoznania się z poprzednią recenzją dotyczącą węgla Robix!
A Ty, kogOPOLEcisz?

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz