Dni higieny w Praxident Opole

Dni higieny w Praxident Opole

Ewa Krajewska

Gabinet Stomatologii i Medycyny Estetycznej Praxi-Dent zaprasza Państwa w dniach 28.11 oraz 30.11 na Dni Higieny. Już pod koniec Listopada będą mieli Państwo możliwość skorzystać z porad wykwalifikowanego personelu gabinetu stomatologicznego w zakresie higieny jamy ustnej. Specjaliści z Praxi-Dentu przedstawią Państwu profesjonalny instruktaż pielęgnacji jamy ustnej wraz z indywidualnym doborem środków higienicznych. Wszyscy zainteresowani będą mogli wypróbować nowoczesne szczoteczki elektryczne jak i manualne. Dodatkowo tego dnia zespół Praxi-Dentu umożliwia Państwu wykonanie bezpłatnego przeglądu stomatologicznego.

Dni higieny odbędą się w dniach 28.11 i 30.11 w Gabinecie Stomatologicznym Praxi-Dent przy ulicy Niemodlińskiej 63 w Opolu w godzinach 15:00 – 20:00. Wszyscy zainteresowani proszeni są kontakt pod numerem telefonu (77) 474 56 55 / 533 747 659.

Praxi-Dent to nowoczesny gabinet stomatologiczny oraz Opolskie Centrum Medycyny Estetycznej oferujące kompleksowe usługi stomatologiczne: wybielanie zębów, leczenie kanałowe, leczenie próchnicy, protetyka. Gabinet przystosowany jest również dla najmłodszych. Dentysta dziecięcy przyjmuje pacjentów już od pierwszego ząbka. Oprócz tego w Praxi-Dent mogą Państwo skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej takich jak botox czy kwas hialuronowy. Praxi-Dent w trosce o Państwa czas i zdrowie otwarty jest również w Soboty.

#dentysta opole #stomatolog opole #medycyna estetyczna opole #dentysta opole sobota #dentysta dla dzieci opole #protetyka opole

 

Kontakt: 

NZOZ Praxi-Dent

45-864 Opole

ul. Niemodlińska 63

tel. 77 474 46 5

www.praxident.pl/kontakt

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz