Wesele w tygodniu w Dworku Pod Lasem

Wesele w tygodniu w Dworku Pod Lasem

Ewa Krajewska
wesele-opole

Szukając miejsca na wesele w województwie Opolskim trudno trafić na lokal, który posiadałby wolne terminy w interesującym nas czasie. Na rozwiązanie problemu wpadli restauratorzy z Dworku pod Lasem w Dobrzeniu Wielkim. Dla swoich gości przygotowali specjalną ofertę organizacji „Wesela w tygodniu”. Jak sami tłumaczą jest to idealne rozwiązanie, które sprawia, że Państwo młodzi mają większe możliwości w wyborze terminów, ale także mogą liczyć na niższe koszty.

Wesele w tygodniu nie tylko rozwiązuje problem rezerwacji wolnej sali, ale także ułatwia znalezienie zespołu muzycznego, fotografa czy kamerzysty. W Dworku pod Lasem przyszli Państwo młodzi organizując wesele w tygodniu mogą liczyć na specjalne rabaty i upusty.

Dworek pod Lasem to magiczny kompleks restauracyjny w Dobrzeniu Wielkim pod Opolem wyposażony w dwie eleganckie, klimatyzowane sale weselne. Dodatkowo Dworek otacza piękny ogród wraz z zagrodą koni i placem zabaw dla najmłodszych gości.

#wesele opole #wesele w tygodniu #sala weselna dobrzeń wielki #dworek pod lasem #przyjęcia okolicznościowe #catering opole #dom weselny opole

 

Kontakt:

Dworek Pod Lasem

Namysłowska 117

45-269, Dobrzeń Wielki

tel. 608 385 740

www.podlasem.opole.pl

 

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz