Gościniec Pod Czarnym Wąsem – Idealna restauracja na niedzielny obiad

Gościniec Pod Czarnym Wąsem – Idealna restauracja na niedzielny obiad

Ewa Krajewska
Gościniec Pod Czarnym Wąsem

Zbój Czarnowąsy, na którego cześć została nazwana miejscowość pod Opolem według legendy był niezwykłym smakoszem. Kochał dobrze zjeść i wypić dobre wino. To właśnie dobre jedzenie i fantastyczna atmosfera przyświecała właścicielom Gościńca Pod Czarnym Wąsem przy tworzeniu tego niezwykłego kompleksu restauracyjno-rekreacyjnego w Czarnowąsach pod Opolem.

Gościniec zasłynął wśród gości z kilku powodów. Można tam zjeść smacznie, domowo i do syta. Miła, gościnna obsługa oraz fantastyczny klimat sprawiają, że goście chętnie wracają do restauracji. – To właśnie najczęstsze opinie jakie można przeczytać o lokalu w Internecie. Ja sama uważam, że Gościniec Pod Czarnym Wąsem to restauracja idealna na rodzinny niedzielny obiad. Lokal dostosowany jest dla dzieci, posiada także osobne pozycje w menu przeznaczone dla najmłodszych gości. Bogate menu i szeroki wybór alkoholi z pewnością zalety lokalu, na które zwrócą uwagę dorośli goście Gościńca.

Na terenie obiektu jest także mnóstwo atrakcji zarówno dla młodszych jak i starszych. Jest tam plac zabaw, strzelnica czy pole do mini golfa. W sezonie goście mogą poczuć zew natury biorąc udział w spływach kajakowych Małą Panwią.

Koniecznie odwiedźcie stronę gościńca i sprawdźcie menu!

 

Kontakt:

Gościniec Pod Czarnym Wąsem

Ul. Jagiełły 8b, Czarnowąsy

Rezerwacje: 77 547 26 17

www.podczarnymwasem.pl

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz