Sposób dojazdu na roboczą imprezę i wyjazdu z niej

Sposób dojazdu na roboczą imprezę i wyjazdu z niej

Ewa Krajewska

Zazwyczaj spotkania, w których uczestniczą pracownicy danej firmy, odbywają się poza centrum dużego miasta, w małych miejscowościach. W zależności od ilości gości, impreza integracyjna opolskie może przybrać różne formy, dostosowane do sytuacji, miejsca i okoliczności. Ci, którzy mają dość daleko, muszą jakoś dojechać, zwłaszcza, gdy w danym dniu mają wolne. Jednak wszystko można załatwić w taki sposób, żeby każdy mógł szybko i sprawnie dotrzeć zarówno na spotkanie, jak i do swojego miejsca zamieszkania.

Wszystko kwestią dogadania

Tu sposób dotarcia jest sprawą otwartą i wymaga jedynie odpowiedniego zaplanowania wieczoru i ustalenia pewnych kwestii. Najlepiej zrobić to kilka dni przed albo w dniu przyjęcia, jeśli odbędzie się ono tuż po robocie. Jeżeli impreza integracyjna opolskie odbywa się w centrum miasta i zaledwie kilka kilometrów od miejsca wykonywania zadań, można wynająć taksówkę lub pojechać na kilka aut, gdzie osoby wsiądą do poszczególnych pojazdów. Jeśli zostawi się pojazd na terenie firmy, to należy następnego dnia pojechać z kimś po niego, albo po zabawie z kimś pojechać na wskazane miejsce. Łatwiej jest, gdy na ten jeden dzień zostawi się swoje cztery kółka u siebie i pojechać np. komunikacją miejską do pracy lub ze znajomym na dany lokal (np. Gościniec pod Różą). Często podczas tego typu potańcówek uczestnicy piją napoje alkoholowe, co uniemożliwia jazdę do domu swoim autem za kierownicą. Wtedy można umówić się np. z kolegą z pracy, którego trasa do swojego miejsca zamieszkania przecina okolice domu zainteresowanego i wspólnie wrócić z imprezy. Tylko że kierowca nie może pić alkoholu. Jeśli kilka osób podczas zabawy będzie pić napoje bezalkoholowe, to oni mogą zawieźć pozostałych uczestników do swoich domów. Można też zadzwonić do kogoś, kto podjedzie na wskazane miejsce i zawiezie pod dom.

Plan dotarcia do celu

Wszystko musi być wcześniej ustalone, żeby nie było sytuacji, gdzie ktoś zerwie się ze swoich czynności tylko po to, by przyjechać na miejsce i zabrać stamtąd uczestnika zabawy. Zazwyczaj, impreza integracyjna opolskie kończy się późnym wieczorem, a nie wszyscy mogą zostać do końca. Dlatego warto zaplanować uroczystość tak, by najwięcej się działo na samym początku i w środku, a na końcu niczego nie robić szczególnego, by nikt nie czuł się znużony. Lecz lepiej wszystko zaplanować dokładnie kilka dni przed, żeby niczego nie robić zbyt spontanicznie.

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz