Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

RedMustang

Wszyscy chcemy mieć zdrowe zęby i czarujący uśmiech, ale można to osiągnąć tylko dzięki stałej i właściwej pielęgnacji. Ważne jest, aby regularnie chodzić do dentysty i leczyć zęby w odpowiednim czasie. Jednak piękny połysk i hollywoodzko białe zęby można uzyskać tylko dzięki profesjonalnemu czyszczeniu w gabinecie stomatologicznym Praxi-Dent. Po zabiegu wybielania Państwa zęby będą miały olśniewającą biel i niewątpliwie dodadzą niepowtarzalnego piękna i atrakcyjności każdej stylizacji.

Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów?

Wybielanie zębów jest podstawową reakcją chemiczną. W procesie tym zostaje wyprodukowany aktywny tlen, który jest odpowiedzialny za wybielanie naszych zębów. Powstaje on w wyniku aktywacji środków wybielających: nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu. Właśnie dlatego wybielanie jest całkiem bezpieczne dla szkliwa i miazgi zęba.
Zabieg wybielania trwa około godziny, najpierw dentysta Opole czyści zęby szczoteczką, po czym nakłada specjalną pastę chroniącą dziąsła. Następnie na oczyszczone, osuszone zęby delikatnie nakłada specjalny żel wybielający. Im większa zawartość procentowa składnika aktywnego, tym silniejsze działanie.
Pamiętajmy również, że piękno i zdrowie naszych zębów zależy nie tylko od systematycznej pielęgnacji, ale również od naszego stylu życia. Dentysta Opole twierdzi, że na stan naszych zębów znaczący wpływ mają takie produkty, jak: herbata, kawa, papierosy, napoje gazowane, leki i oczywiście niektóre owoce i warzywa, które mogą przebarwić się jamę ustną.

Udostępnij

O Autorze: RedMustang

Zostaw komentarz