Metal-MR – Wysokiej jakości ogrodzenia z Chróścic

Metal-MR – Wysokiej jakości ogrodzenia z Chróścic

Ewa Krajewska
ogrodzenia opole

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Nadchodzi zatem idealny czas, aby pomyśleć o wiosennych porządkach. Nie tylko tych w domu, ale również takich wokół niego!

Jeżeli chcielibyście wymienić ogrodzenie, myślicie nad odświeżeniem podmurówek a waszej balustradzie należy się już zasłużona emerytura z pewnością powinniście zapoznać się z ofertą firmy Metal-MR z Chróścic.

Wśród świadczonych usług firma ta oferuje między innymi ogrodzenia i balustrady w sześciu kolekcjach, oryginalne podmurówki, niezwykle modne w ostatnich latach gabiony a także ozdoby ogrodowe, nowoczesne boxy śmietnikowe czy akcesoria i dodatki do waszych ogrodów.

Metal-MR dbając o komfort i zadowolenie swoich klientów oferuje aż 5 lat gwarancji na swoje usługi. Dodatkowo przed rzeczywistym wykonaniem usługi projektanci mogą przygotować specjalną wizualizację ogrodzenia czy balustrady na tle posesji.

Osoby, które lubią same decydować o różnych sprawach firma przygotowała możliwość specjalny konfigurator online, dzięki któremu klienci mogą zaprojektować własne ogrodzenie natomiast w sklepie internetowym można zamówić metalowe ozdoby ogrodowe, akcesoria do ogrodu czy gotowe elementy do samodzielnego montażu.

Dotychczasowi klienci marki swoje pozytywne opinie o realizacjach firmy chętnie wyrażają na fanpagu marki na Facebooku.

Kontakt:

Metal-MR – Ogrodzenia z Chróścic

Ul. J. Cebuli 12 A

46-080 Chróścice

www.metal-mr.pl

Kontakt: 665 040 332

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz