Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

RedMustang

I. Różnorodność pierścieni
Należy rozpocząć poszukiwania tego samego pierścionka, wybierając cięcie kamienia centralnego. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to zajrzeć do pudełka z biżuterią ukochanej. Jeśli nie ma wskazówek tam, to trzeba delikatnie wydobyć z niej wzór pierścionka jej marzeń. A najbardziej poszukiwane w sklepie Świat Biżuterii 24 ze wszystkich pierścieni są uważane za solitaire i halo. Ich różnica polega na tym, że w solitaire, główną rolę odgrywa duży kamień w towarzystwie dwóch mniejszych kamieni, a w halo, kamień solitaire jest otoczony diamentem pave.

II. Marka
Duży wybór klasycznych pierścionków zaręczynowych Opole z dużym brylantem oferuje marka Świat Biżuterii 24. Jeśli jednak nadal wolisz nowoczesność od klasyki, spójrz na pierścionki tej firmy: łączą one fantazyjne formy z tradycyjnymi brylantami.

III. Diament czy nie?
Aby stworzyć efekt wow, oczywiście możesz wybrać „jaśniejszy” kamień, taki jak szafir, rubin lub szmaragd. Możesz też zanurkować na dno oceanu i zdobyć perłę w postaci pierścionka Mikimoto. Jednak zrobić to bardzo ostrożnie: często dziewczyny nie są gotowe na oryginalne rozwiązania, woląc diamenty.

IV. Budżet
Nie zapominajmy, że nie starczy tylko jednego pierścionka zaręczynowego, ponieważ wkrótce dołączy do niego obrączka ślubna. Zwłaszcza, że pierwszy z nich pretenduje do efektywności, podczas gdy drugi jest bardziej klasyczny i sparowany, i mówi o wspólnym wyborze zakochanych.

Udostępnij

O Autorze: RedMustang

Zostaw komentarz