Szukasz mieszkania? W Opolu powstaje nowe osiedle

Szukasz mieszkania? W Opolu powstaje nowe osiedle

Ewa Krajewska
nowe osiedle w opolu

Jakiś czas temu stwierdziłam, że pora coś zmienić w swoim życiu. Pomyślałam o przeprowadzce, która może okazać się bardzo oczyszczająca. Gdy zaczynasz czuć, że coś Cię uwiera, ale nie możesz zlokalizować źródła tej nieprzyjemności, pomyśl o remoncie albo właśnie o przeprowadzce.

Nowe osiedle w Opolu Białe Tarasy

Przeglądając oferty deweloperów w Opolu trafiłam na firmę Admin Opole. Okazało się, że firma Admin podjęła się nowej inwestycji, którą nazwała Białe Tarasy. Mieszkania zlokalizowane są blisko centrum, na przeciwko wałów przeciw powodziowych, którędy blisko do zoo. To bardzo dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi, ponieważ niedaleko jest szkoła. Kilka kroków do dużych sklepów spożywczych, banków i stacji paliwowej. Osiedle Białe Tarasy zlokalizowane jest przy drodze głównej, wylotowej z miasta, ale jest odsunięta od drogi. Osiedle otoczone jest zielenią, a jak wiemy, rośliny działają zbawiennie na nasze zdrowie. Białe Osiedle byłoby moim numerem jeden, gdyby doszło do przeprowadzki. Jednakże porzuciłam plany o przeprowadzaniu się i wykonałam mały remont, który rozwiał moje problemy!

Białe Osiedle

Jednakże gdy myślałam o przeprowadzce, szukałam wielu informacji na temat firmy Admin Opole i poznałam dużo opinii. Admin Opole cieszy się samymi pochlebnymi opiniami, ponadto okazało się, że mam znajomych, którzy mieszkają w apartamentach Admin Opole. Znajomi bardzo sobie chwalą symetrię mieszkań, przestrzeń, którą dają i solidność. Osiedla budowane przez Admin są z solidnych materiałów, znanych producentów, o co bardzo trudno w dzisiejszych czasach, ponieważ wiele firm idzie na łatwiznę i oszukują kupców. Białe Osiedle wykonane jest w tradycyjnej technologii z Prorthermu. Mieszkania mają przestronne tarasy i balkony z widokiem na miasto. W budynku znajduje się również winda, a mieszkania posiadają duże komórki lokatorskie. Minusem osiedla jest brak garażu, ale mieszkania posiadają własne miejsca postojowe przed budynkiem.

Szukając mieszkania, warto przejrzeć ofertę Admin Opole. Mieszkania są przyjazne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par. Także każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie Admin Opole. Aby poznać więcej szczegółów na temat inwestycji Białe Tarasy, odwiedź stronę www.admin-opole.pl.

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz