Strony internetowe w Opolu? Tylko w redMustang

Strony internetowe w Opolu? Tylko w redMustang

strony internetowe opole

Strona internetowa – ktoś powie, że w XXI wieku dla firmy to podstawa. A ile razy zdarzyło wam się trafić na witrynę, która nie tylko była brzydka i niepraktyczna, ale też przestarzała technologicznie? Przez to jej przeglądanie to była prawdziwa droga przez mękę? Miałam tak nie raz, dlatego dzisiaj chcę wam opowiedzieć o tym, jak można zmienić swoją stronę i zaistnieć w Internecie.

Jak znaleźć dobrą agencję reklamową?

A wszystko przez Joasie – przyjaciółkę, która prowadzi niewielki gabinet spa. Powiem wam szczerze, że jej strona to była tragedia. Kiedy w końcu udało mi się ją namówić do zmian, postanowiłyśmy razem poszukać firmy, która stworzy nową witrynę dla jej firmy. Nie było łatwo. Przejrzałyśmy wiele stron, ale na spotkanie wybrałyśmy trzy firmy, które wydawały nam się najciekawsze. Idąc na spotkania, oczekiwałyśmy profesjonalizmu i zaangażowania, a ponieważ jesteśmy w temacie zielone, liczyłyśmy na dobrą radę. Niekoniecznie nastawioną na kasę.

Dziś mogę powiedzieć, że z tylko jednej firmy wyszłyśmy zadowolone. redMustang Agency – w sumie nieduża agencja, w której jednak poczułyśmy, że nikt nas nie chce naciągnąć na niepotrzebne wydatki. Rozmowa ze specjalistami i właścicielem pomogła nam podjąć dobre decyzje. Zrezygnowałyśmy z pomysłów, które były kosztowne, a niekoniecznie mogły się sprawdzić w niewielkim biznesie. Doświadczenie firmy pomogło nam zoptymalizować koszty i stworzyć stronę, o jaką nam chodziło. Zdecydowałyśmy się na samodzielne dostarczenie tekstów, które zostały jedynie dopieszczone przez profesjonalnego copywritera. Zdjęcia były wykonywane już przez agencję realizującą stronę. Wyszły super – pełny profesjonalizm. Co najważniejsze na każdym etapie prac miałyśmy podgląd, jak zmienia się strona, a w przyszłości same będziemy mogły ją edytować. Powiecie, że przecież się nie znamy? To prawda, jednak firma przygotowuje do każdej witryny edytor wizualny, dzięki któremu podstawowe zmiany (tekst, zdjęcia, kolory) wprowadzimy samodzielnie, nawet jeżeli nie znamy się na kodowaniu! Co prawda firma miała tygodniowe opóźnienie w oddaniu ostatecznej wersji nowej strony internetowej, ale cóż. Zdarza się najlepszym.

Czy warto zrobić stron internetową?

Ostatecznie efekt był tak świetny, że moja przyjaciółka zdecydowała się na kontynuowanie współpracy z redMustang Agency. Została stworzona kampania promocyjna salonu spa w Google (wybrałam stworzenie kampanii reklamowej Google w Opolu). Dzięki temu po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „salon spa Opole” na pierwszym miejscu pojawia się gabinet mojej przyjaciółki – super sprawa! Dodatkowo zauważyłam, że jej reklamy wyświetlają się także na lokalnych portalach z newsami, a nawet ostatnio widziałam ją na Onecie! Genialne rozwiązanie, którego warto spróbować.

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz