Proces dystrybucji sprężarki od fabryki do klienta

Proces dystrybucji sprężarki od fabryki do klienta

Ewa Krajewska
kompresor-aerotec

Wszyscy chcą, by zamówiony i odpowiednio skonfigurowany produkt trafił w jak najkrótszym czasie i to bez żadnej skazy. Wyjątkiem nie są sprężarki, które muszą w pełni odpowiadać wymaganiom podmiotu zamawiającego tego typu maszyny, bo proces produkcji jest w pewnych momentach skomplikowany i wymagający niezwykłej cierpliwości oraz odporności na stres. Procedury dostawy mają być spełnione w 100 procentach, gdyż każdy najmniejszy błąd podczas pakowania lub transportu może spowodować liczne awarie kompresora Aerotec i wywołać niemałą rewolucję w budżecie klienta. Prześledźmy poszczególne etapy dostarczenia urządzenia sprężającego powietrze (produkowanego przez kompresor24.pl) od zamówienia do dostarczenia pod wskazany adres.

Montaż, testy, odbiór

Wszystko rozpoczyna się od złożenia przez klienta zamówienia na dany przedmiot, podczas którego podaje szczegóły dotyczące pomieszczenia, w którym ma się znaleźć kompresor Aerotec, jego docelowe przeznaczenie, a także odpowiednie parametry samego urządzenia oraz innych maszyn współpracujących z obiektem zamówienia. Producent spisuje wszystkie informacje i w tym momencie przystępuje do produkcji sprężarki, która rozpoczyna się od projektu wizualnego zawierającego widok ogólny urządzenia oraz specyfikację wszystkich części. Sam proces produkcji poszczególnych komponentów oraz ich montażu musi przebiegać zgodnie z procedurami obwiązującymi w fabryce. Gdy wszystkie części znajdują się na swoim miejscu, kontrolerzy symulują pracę w warunkach panujących w miejscu, gdzie ma być zamontowany kompresor. Jeśli wszystkie testy urządzenie przejdzie pomyślnie, pakowany jest w częściach do pudła i załadowany do pojazdu kierowanego przez inżyniera, który zamontuje maszynę na miejscu. W procesie monterskim muszą wziąć udział zarówno osoba z firmy produkującej sprężarki, jak i personel pomieszczenia, w którym ma się znaleźć pachnący nowością produkt. Po montażu następuje szczegółowe przeszkolenie z obsługi maszyny, rozliczenie transakcji oraz sprawdzenie wszystkich funkcji.

Dokładna produkcja gwarancją jakości

Wszyscy pracownicy odpowiedzialni za proces produkcyjny urządzenia sprężającego powietrze muszą bardzo sumiennie przykładać się do swoich obowiązków, by wyrób funkcjonował w sposób idealny i działał bezawaryjnie. Przechodzą oni szkolenia, które mają sprawić, że wszystkie sprężarki opuszczające fabrykę były nieskazitelne i w pełni sprawne. Wszystko po to, by klienci mogli korzystać z nich bez oporów i obaw.

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz