PORADY DOTYCZĄCE DOBREGO I ZDROWEGO ODŻYWIANIA PODCZAS RZUCENIA PALENIA

PORADY DOTYCZĄCE DOBREGO I ZDROWEGO ODŻYWIANIA PODCZAS RZUCENIA PALENIA

Postanowiłeś rzucić palenie, ale wszyscy straszą, że będziesz się objadał? Szpinak nie jest taki straszny, jak się wydaje.
Dowiedzmy się, dlaczego osoby, które zdecydowały się rzucić zły nawyk palenia, mają tak szalony apetyt i jak uniknąć przybierania na wadze?

Dlaczego rzucenie palenia powoduje, że ciągle masz apetyt i co jeść w takim wypadku?

Składniki tytoniu blokują syntezę greliny (hormonu odpowiedzialnego za apetyt) i zwiększają metabolizm. Rzucając palenie, organizm powraca do normalnych procesów metabolicznych.

Podczas rzucania palenia należy wprowadzić do swojej diety zdrowe przekąski FitBody. Na przykład chleb z awokado, orzechy, jogurt, owoce oraz suszone owoce.

Ile posiłków dziennie trzeba jeść, aby uniknąć zachcianek i zachować zdrowie?

Najlepszym rozwiązaniem jest ułożenie sobie indywidualnej dietę za pomocą cateringu dietetycznego Wrocław, ponieważ dieta zależy od stopnia uzależnienia i długości okresu palenia i najlepiej będzie, gdy dietą zajmą się profesjonaliści z FitBody. Ale średnio powinno się jeść 5 posiłków dziennie.

Pamiętaj również o piciu dużej ilości wody, ponieważ jest ona również bardzo ważna dla Twojego organizmu. Należy pić wodę małymi łykami co 30-60 minut, aby uniknąć wysuszenia błon śluzowych.

Jak widać, chęć zjedzenia czegoś słodkiego, tuczącego i nie tylko, nie jest trudna do opanowania. Ponadto zastąpienie bułek jabłkami i daktylami zapewni Ci nie tylko bezdymne i wolne od kaszlu ciało, ale także zdrowe ciało bez zbędnych kilogramów. Wierzymy w Ciebie, możesz to zrobić: rzuć palenie i przejdź na catering dietetyczny Wrocław!

Udostępnij

O Autorze: RedMustang

Zostaw komentarz