Pokaz barmański na weselu jest trendy!

Pokaz barmański na weselu jest trendy!

Ewa Krajewska
pokaz barmański flair na weselu

Ślub i wesele – ten dzień musi być wyjątkowy. Jak wiecie jestem na etapie przygotowań do, mam nadzieję, najcudowniejszego wydarzenia w moim życiu. W mojej głowie pojawia się wiele pytań. Tak dużo spraw jest jeszcze do załatwienia. Wśród nich znalazła się też masa pomysłów na atrakcje dla weselników. Co wybrać by zaskoczyć i rozbawić? Znalazłam genialne rozwiązanie, którym muszę się z wami podzielić!

Pokaz barmański flair

To właśnie rzecz, która skradła moje serce. Znałam takie atrakcje z przyjęć firmowych jednak do tej pory nie myślał barman pojawił się na moim weselu. No, ale czemu nie? To świetna zabawa dla wszystkich. Pokaz pełen niesamowitych efektów, płomienie, dym, światła – to wszystko tworzy klimat o jakim marzyłam (i wiele więcej znajdziecie tutaj www.vindebar.pl/oferta-barmanska). Drink-bar zamienia przyjęcie w noc pełną kolorów, smaków i przełamuje tradycję. Ważne było dla mnie także zmienienie kultury picia. Oglądając przykładowy pokaz miałam wrażenie, że w tej jednej chwili to nie tylko żonglowanie butelkami i napojami wyskokowymi, ale także centrum całej zabawy.

Obsługa barmańska to sprzał w 10

Pokazy barmańskie na weselu to atrakcja, którą musiałam wybrać. Pojawia się jednak pytanie, który zespół barmanów będzie najlepszy? Powiem wam szczerze, że byłam zaskoczona ilością profesjonalnych firm, które przygotowują takie pokazy. Nie jest łatwo wybrać najlepszych. Ja zdecydowałam się na zespół z VindeBar. Na ich stronie znalazłam film, na którym prezentowali swoje umiejętności – byłam pod wrażeniem. Taka prezentacja wideo przekonała mnie, że właśnie pokaz barmański flair będzie główną atrakcję wesela. Przy zatrudnieniu baristów postanowiliśmy zrezygnować z tradycyjnej wódki na stołach. Zamiast tego przygotowaliśmy listę drinków, które każdy gość będzie mógł sobie zamówić wedle uznania. Z pewnością goście będą zaskoczeni i o to chodzi!

Już nie mogę się doczekać dnia wesela. Jeszcze tak wiele spraw do załatwienia, ale jedno jest pewne. To będzie wyjątkowy czas!
Tymczasem przeczytaj artykuł, który być może zainspiruje Cię do kupna nowego mieszkania w Opolu

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz