Planowanie wizyt, by było szybko, tanio i porządnie

Planowanie wizyt, by było szybko, tanio i porządnie

Wszyscy planują różne spotkania w taki sposób, by odbywały się jak najszybciej i w jak najkrótszym czasie oraz były jak najbardziej owocne. Czasami zdarza się, że jednego dnia trzeba odbyć serię kilku spotkań, a część z nich musi się rozpocząć o ustalonej godzinie, przez co dzienny grafik staje się coraz bardziej napięty, a o niedotrzymanie terminów nie jest trudno. Taki los ma także broker ubezpieczeniowy Opole, który codziennie musi załatwić wiele spraw, których w każdym momencie przybywa i trzeba je w odpowiedni sposób zaplanować. Jak ułożyć harmonogram dnia tak, by wszystko było jak należy i żeby nie stracić zarówno czasu, jak i pieniędzy?

Spisanie, planowanie, ułożenie

Praca w branży ubezpieczeniowej to ciągłe spotkania, rozmowy, konsultacje, analizy oraz decydowanie o wielu sprawach, które mają wpływ na nasze funkcjonowanie. Każdego dnia rzeczy do załatwienia przybywa i trzeba je rozlokować tak, by pasowały wszystkim zainteresowanym stronom. Klienci chcą jak najszybciej wiedzieć, kiedy konkretnie ma się odbyć spotkanie, ale czasami jest to niemożliwe, bo broker ubezpieczeniowy Opole odbywa kolejne rozmowy i nie ma tym samym czasu na kolejne sprawy. Czas na planowanie przychodzi podczas planowanej przerwy, która jest zazwyczaj koło południa i wtedy można ułożyć zapisane wcześniej w kalendarzu spotkania. Czasami jest tak, że niektóre punkty harmonogramu są sztywne i nie da się w żaden sposób zmienić, dlatego warto je kategoryzować i w pierwszej kolejności ustawiać spotkania, czy też sprawy o niezmiennym terminie, a potem rozmowy, które mają bardziej elastyczny terminarz. W przypadku tych drugich, specjalista od polis (dostępnych w MultiDoradcy24) dzwoni w trakcie przerwy lub po pracy i ustala z rozmówcami najbardziej pasujący termin spotkania. Po jego zatwierdzeniu zapisywany jest w kalendarzu i tym samym pracownik wie, o której ma przyjść i jak rozlokować kolejne dyskusje.

Mądre i odpowiedzialne rozlokowanie

Sztuka układania planu dnia jest trudna i trzeba mieć bardzo dobre umiejętności organizacyjne, jeśli wszystkie sprawy mają być załatwione o czasie. Broker ubezpieczeniowy Opole powinien zaplanować spotkania tak, by uwzględniały potencjalne przesunięcia, spokojny dojazd, a także możliwość odbycia najkrótszej dziennej trasy. Tak ułożony dzień pracy da duże oszczędności i większe opcje rozwoju i spędzenia wolnego czasu.

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz