Nowe mieszkania w Opolu

Nowe mieszkania w Opolu

Ewa Krajewska
Nowe mieszkania w Opolu

Nowe mieszkania w Opolu to inwestycje mieszkaniowe na opolskim Rynku pojawiające się jedna za drugą. To mocno odpowiedź deweloperów na wciąż rosnące zapotrzebowanie na własne cztery kąty. Kupujący do wyboru otrzymują zarówno lokale w klasycznym standardzie, często położone w peryferyjnych dzielnicach, jak i nowoczesne apartamentowce w samym centrum. I to właśnie inwestycji z tej drugiej kategorii dzisiaj się przyjrzymy.

Nowe mieszkania w Opolu

Oleander House to luksusowe apartamenty w samym sercu Opola. Położony przy ul.Katowickiej apartamentowiec to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie mieszkań o podwyższonym standardzie. – Niewiele dotychczasowych inwestycji na terenie miasta może równać się poziomem wykończenia w naszej inwestycji – mówi przedstawiciel inwestora, spółki Oleander House z Warszawy.

Lokalizacja w centrum miasta niesie ze sobą wiele zalet. Na wyciągnięcie ręki są miejskie atrakcje, instytucje kultury czy miejsca dla miłośników sportu. Nowocześnie zaprojektowane nowe mieszkania w Opolu to inwestycje tworzące niepowtarzalną atmosferę, wpisując się w historyczną zabudowę okolicy. Inwestor zdecydował się na ostatnim piętrze umieścić ogromny taras, z które roztacza się niesamowity widok na zabytkową panoramę miasta o każdej porze dnia i nocy.

Charakterystyka apartamentowca

Nowoczesność, elegancji i ekskluzywność spotyka się z kameralną atmosferą i historyczną zabudową. Nowe mieszkania w Opolu Oleander House to 39 apartamentów, dwu oraz trzy pokojowych z balkonem, aneksem kuchennym lub z możliwością wydzielenia kuchni niezależnej. Co ważne budynek dostosowany jest do współczesnych standardów – także tych związanych z osobami niepełnosprawnymi. Wejście do budynku znajduje się na poziomie terenu, a dostęp na poszczególne kondygnacje zapewniony jest windą osobową. Ponadto na parkingu przewidziano miejsca przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Każda nowa inwestycja to zmieniające się oblicze miasta. Szczególnie kiedy powstaje budynek wyjątkowy. Charakteryzujący się optymalnym rozkładem, wysoką funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania, widowiskową architekturą i rozwiązaniami rekreacyjnymi. Wszystko, co najlepsze w sercu Opola.
Tymczasem zapraszam Cię do artykułu, który jest bardzo na topie, a mianowicie, jak pozbyć się smogu, jak zmniejszyć jego emisję.

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz