Co łączy branżę IT i krążniki do przenośników taśmowych?

Co łączy branżę IT i krążniki do przenośników taśmowych?

Ewa Krajewska
krążniki do przenośników taśmowych

Dziś mam dla was trudny temat – czy wiecie co zrobić, kiedy waszym klientem jest firma wydobywająca kruszywo i zależy jej na w pełni profesjonalnej obsłudze? Powiem wam prawdę! Musicie być omnibusem. Znać się absolutnie na wszystkim – od koparek po krążniki i taśmy transportowe. Moja koleżanka Malwina z branży IT zdradziła mi całą tajemnicę!

Od cateringu dietetycznego po krążniki do przenośników dietetycznych

Przygoda z firmą Kopalmat zaczęła się dla Malwiny kilka miesięcy temu. W poszukiwaniu dostawcy części do zakładu dla klienta była mocno zagubiona. W końcu niecodziennie ma się za zadanie zaopatrzenie kopalni odkrywkowej w narzędzia takie jak zestawy krążnikowe czy sita poliuretanowe. Na szczęście wybór padł właśnie na opolską firmę Kopalmat. Dzięki temu Malwinie udało się przeprowadzić całe zamówienie szybko i sprawnie, a dlaczego? Przede wszystkim spotkała się z bardzo serdeczną obsługą, która z dużym wyrozumieniem pomagała mi w skompletowaniu optymalnego zamówienia. Jako osoba niedoświadczona, wyjątkowo doceniła profesjonalizm pracowników Kopalmat.

Ale o co chodzi z tymi krążnikami?

Jeżeli zainteresowała was tematyka krążników, już spieszę wam z wytłumaczeniem, czym one są. To połączone rury z piastą w formie tulejki. Umożliwiają one wprowadzenie w ruch taśm transportowych. Krążniki znacznie usprawniają funkcjonowanie zakładów produkcyjnych. To od nich zależy prawidłowy przebieg całego procesu produkcji. Krążniki do przenośników taśmowych oferowane przez firmę Kopalmat to produkty o zwiększonej żywotności. Spodobał mi się też fakt, że firma dysponuje sporej wielkości magazynem, dzięki czemu większość krążników dostępna jest od ręki. To ważne, szczególnie w sytuacji, w której od sprawności krążników zależy cały proces produkcji. Polecam!

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz