Kogopolecisz? Florens Market

Kogopolecisz? Florens Market

Ewa Krajewska
sklep-ogrodniczy-opole

Florens Market to pierwszy w Opolu sklep ogrodniczy oferujący darmową dostawę kwiatów i roślin zielonych do domu! Sprawdziliśmy dla was, jak działa ich sklep i ile trzeba czekać na dostarczenie zamówienia.

 

Sklep ogrodniczy z Opola

 

Ogólnonarodowa kwarantanna trafiła nam się w okresie kiedy natura budzi się do życia. Wiele osób ruszyło do sklepów budowlanych i ogrodniczych by przygotować swoje przydomowe ogródki i balkony na wiosnę. Szybko zostało to ograniczone, ale miłość Polaków do roślin jest ponad wszystko. Niestety, jak szybko się okazało, żaden sklep ogrodniczy Opole nie oferuje dostawy roślin do domu! I tutaj naprzeciw potrzebom klientów wychodzi właśnie znana opolska marka Florens Market. Do tej pory kojarzona głównie dzięki centrum ogrodniczym w podopolskich Górkach oraz sklepach Iglo przy ul.Niemodlińskiej i przy Centrum Handlowym Karolinka. Od 1 kwietnia Florens Market oferuje darmową dostawę roślin i kwiatów pod wskazany adres. Wystarczy by nasze zamówienie przekroczyło kwotę 50zł, a wszystkie zamówione roślinki dostaniemy za darmo pod drzwi! To genialne rozwiązanie, które pozwala nam zadbać o ogród czy balkon bez wychodzenia z domu. W sklepie internetowym Florens Market znajdziemy wszystko co potrzebne – rośliny, ziemię, nawozy, a nawet… ekologiczne kosmetyki!

Samo zamówienie odbywa się ekspresowo, bez żadnych problemów. W obecnych czasach sklepy internetowe ostrzegają o możliwym długim czasie oczekiwania na realizację zamówienia. We Florens Market nasze zamówienie dotarło już następnego dnia! Rośliny były doskonale wybrane, wyglądały na zdrowe i zadbane. Zamówienie i szybka dostawa sprawiła, że Florens Market stał się moim ulubionym sklepem ogrodniczym w Opolu. Już nie mogę się doczekać, kiedy będzie możliwość odwiedzenia ich centrum ogrodniczego w Górkach!

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz