Dlaczego wybrałam ogrodzenia MetalMR

Dlaczego wybrałam ogrodzenia MetalMR

Ewa Krajewska
ogrodzenia-Opole

Dziś chce się z wami podzielić swoimi uwagami na temat firmy, z którą miałam ostatnio przyjemność współpracować – MetalMR. Moi rodzice postanowili jesień swojego życia spędzić na wsi. Natura, relaks, cisza i spokój. Do tego dużo zwierzątek i wieczne wakacje. Brzmi fajnie? Pewnie, że tak. Ale budowa domu to sporo problemów i wyzwań. Jednym z nich jest wybór ogrodzenia.

Dlaczego MetalMR?

Dlaczego zdecydowaliśmy się na MetalMR? Znałam tą firmę dosyć dobrze. Jest to rozpoznawalna w regionie marka i wśród moich znajomych przewijała się jej nazwkiedy wspominałam o potrzebie budowy ogrodzenia (sprawdź ogrodzenia Opole). Jako, że nie jestem osobą biegłą w sprawach technicznych bałam się, że nie poradzę sobie z technicznym aspektem zamówienia płotu. Pierwszy mój bezpośredni kontakt z firmą miał miejsce na ich stronie internetowej. Przejrzałam wraz z rodzicami dostępne modele ogrodzeń. Wybraliśmy dwa, które nam się najbardziej podobały i postanowiliśmy wybrać się do siedziby firmy. Umówiliśmy się na spotkanie z przedstawicielem handlowym, który miał nam pomóc w kwestiach technicznych.

Kupujemy ogrodzenie

Siedziba firmy MetalMR znajduje się w Chróścicach. Dojazd z Opola jest bardzo prosty (sprawdź ogrodzenia Opole). Na miejscu mogliśmy zobaczyć wybrane przez nas ogrodzenia na żywo, ale co ważniejsze dobrać odpowiedni kolor. Zależało nam na ogrodzeniu klasycznym i eleganckim. Płot musiał być także solidny, ponieważ rodzice planowali zakup dużego psa. Proces zamówienia przebiegł bardzo szybko, chociaż muszę przyznać, że liczba dokumentów była całkiem spora. Kiedy już udało nam się przebrnąć przez formalności mogliśmy cieszyć się z zamówienia.
Na koniec termin montażu. Doskonale widać jak zapracowana jest firma. Czas oczekiwania w naszym przypadku to trochę ponad miesiąc. Według mnie długo, chociaż dowiedziałam się, że czasem bywa dłużej. No cóż, na jakość się czeka. Dzisiaj jesteśmy już po montażu i powiem wam, że było warto. Ogrodzenie prezentuje się świetnie. Podmurówka wykonana jest solidnie i bardzo mi się podoba. Myślę, że ze spokojnym sercem mogę wam polecić MetalMR.

Jeżeli jesteście ciekawi dostępnych wzorów ogrodzeń znajdziecie je na strone www.metal-mr.pl

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz