Budrem – opolski producent piór do przenośników ślimakowych

Budrem – opolski producent piór do przenośników ślimakowych

RedMustang
piora-do-przenosnikow-slimakowych-opole

Budrem to prężnie działająca opolska firma, potentat na rynku produkcji mechaniki przemysłowej. Chcę was zaznajomić z informacjami na temat… przenośników ślimakowych. Zapewne dla wielu z was jest to temat obcy. Czas na garść informacji i zastosowań, ale zacznijmy od paru słów o samym producencie.

Budrem to opolska marka, która działa na rynku od ponad 30 lat. Specjalizują się w produkcji przenośników ślimakowych, piór do przenośników ślimakowych oraz ślimaków do żmijki. Swoje wyroby dostarczają dla przemysłu rolniczego, budowlanego, kopalnianego oraz przetwórczego. Dzięki posiadaniu własnego biura konstrukcyjnego oferują oni produkty o wysokiej jakości oraz nietypowe rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie.

Opolska firma Budrem zajmuje się m.in. wytwarzaniem piór do przenośników ślimakowych. Owe pióra to najważniejsza część przenośników ślimakowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego możliwe jest wytwarzanie piór z wyjątkowo twardych materiałów oraz o ponad przeciętnych średnicach. Każdy przenośnik składa się z wału ślimakowego, łożyska, obudowy i napędu. Dzięki specjalnej konstrukcji wału ślimakowego udało się uzyskać maksymalną bezawaryjność pracy.

W ofercie firmy Budrem dostępnych jest kilka modeli piór do przenośników ślimakowych: pióra na wał o zagęszczonym skoku, pióra na wale stożkowym, pióra do przenośników z elementów spawanych, pióra wstęgowe, pióra o zmniejszającej się średnicy czy pióra z wycięciami na wewnątrz. Dodatkową zaletą jest możliwość przygotowania piór na specjalne zamówienie w 48h! Dzięki temu, w przypadku awarii przenośnika, czas przestoju jest znikomy.

Udostępnij

O Autorze: RedMustang

Zostaw komentarz