5 ekstremalnych pomysłów na firmową imprezę integracyjną

5 ekstremalnych pomysłów na firmową imprezę integracyjną

Ewa Krajewska

Impreza integracyjna w firmie to świetna zabawa i doskonały sposób na budowę zespołu. Tradycyjne spotkanie można zastąpić znacznie bardziej szalonymi pomysłami. Dziś wśród największych korporacji coraz modniejsze stają się ekstremalne imprezy integracyjne Opole. Dzięki zabawie pełnej adrenaliny łatwiej nawiązać kontakt, a uczestnicy takiej zabawy szybciej budują między sobą pozytywne relacje. Sprawdź ofertę Gościńca Pod Różą.

1. Biegi przetrwania
Runmageddon nie jest dla każdego, to fakt. Jeżeli jednak w naszej firmie część pracowników planuje udział w takich zawodach, jest to świetna okazja by stworzyć firmową drużynę! Pozostali pracownicy mogą zaangażować się w przygotowania czy po prostu być kibicami w trakcie biegu. Udział firmowej reprezentacji w zawodach to okazja do budowy zespołu, wspólnego kibicowania, ale także… promocji samej firmy!

2. Off road
Dobra zabawa w błocie wcale nie musi oznaczać wielokilometrowych biegów w trakcie imprezy integracyjne Opole. Popularne w ostatnim czasie stają się firmowe wyprawy off road. Największe firmy wybierają często tereny poza Polską. Nie oznacza to, że w naszym kraju nie da się zrobić świetnego rajdu. Specjalistyczne firmy zapewniają przejazd pełen adrenaliny, odpowiednie pojazdy i trasę dostosowaną do umiejętności pracowników.

3. Maraton
Jeżeli nie wyczerpujący runmageddon to może zwykły bieg? W każdym większym mieście odbywa się co roku maraton, w trakcie którego organizowane są też biegi na krótszych dystansach. W trakcie takiej zabawy można zorganizować także zawody. Współuczestnictwo np. w sztafecie, czy biegu na czas to świetny sposób na budowanie zespołu.

4. Zdobywcy gór
Czy zdobywanie gór należy do zajęć ekstremalnych? To z pewnością zależy o jakich górach mówimy. Nasz firmowy zespół może wybrać się w ramach imprezy integracyjnej Opole na spokojny spacer po niewysokich wzniesieniach, ale równie dobrze (jeżeli jest na to gotów) może zdobywać wyższe partie Tatr. Tak naprawdę na co się zdecydujemy będzie zależeć tylko od możliwości naszych pracowników. W takim wypadku zawsze warto wcześniej dobrze skonsultować nasz pomysł by nie okazało się, że… nie ma chętnych na udział w firmowej wyprawie w góry.

5. Zabawa nad wodą
Integracja pracowników nad wodą nie muszą oznaczać leżenia na plaży i raczenia się kiełbaską z grilla. Obecnie mamy do wyboru całą masę atrakcji takich jak pumpabike – urządzenie napędzane siłą ludzkich mięśni, które śmiga nad powierzchnią wody lub loty na uwięzi za motorówką. Brzmi ekstremalnie? Dla osób wolących nieco spokojniejszą rozrywkę można wybrać rowery wodne.

Udostępnij

O Autorze: Ewa Krajewska

Zostaw komentarz